TERMÍNY KV ZÁVODŮ

| DXing | | ZÁVODY | PODMÍNKY | LOGs | SM3CER PAGE |

 
Termíny a podmínky se mohou měnit, sledujte proto aktuální HAM periodika např. web SM3CER
 
    LEDEN

1.leden GCW H.N.Y.Contest CW 09.00-12.00
1.leden SARTG New Year RTTY 08.00-11.00
první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první SO-NE AGCW QRP Winter Contest CW 15.00-15.00 
první SO-NE ARRL RTTY Roundup RTTY 18.00-24.00
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhý PÁ-NE JA DX Internat. Low Bands CW 22.00-22.00
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
třetí SO-NE SWL Contest   12.00-12.00
třetí NE HA DX Contest CW 00.00-24.00
poslední SO-NE YL- ISSB QSO Party CW 00.00-24.00
poslední PÁ-NE CQ WW 160m DX Contest CW 22.00-16.00
poslední SO-NE French DX (REFContest) CW 06.00-18.00
poslední SO-NE UBA Contest SSB 13.00-13.00

 
    ÚNOR

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO AGCW Handtastenparty CW 16.00-19.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE YL OM Contest SSB 14.00-17.00
druhá SO-NE PACC Contest MIX 12.00-12.00
druhá SO-NE RSGB 1,8Mhz Contest CW 21.00-01.00
druhá SO-NE QCWA Party CW 00.01-23.59
druhá SO-NE IDRA WPX RTTY Contest RTTY 00.00-24.00
třetí SO-NE ARRL DX Contest CW 00.00-24.00
čtvrtá SO-NE RSGB 7Mhz Contest CW 15.00-09.00
čtvrtá NE HSC CW Contest CW 09.00-11.00+
15.00-17.00
poslení PÁ-NE CQ WW 160m SSB 22.00-16.00
poslední SO-NE YL I SSB QSO Party SSB 00.01-23.59
poslední SO-NE YL OM Contest CW 14.00-17.00
poslední SO-NE UBA Contest CW 13.00-13.00
poslední SO-NE French DX Contest (REF) SSB 06.00-18.00

 
    BŘEZEN

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO DARC Corona 10m DIGI 11.00-17.00
první SO-NE ARRL DX Contest SSB 00.00-24.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhá NE Závod VRK MIX 07.00-12.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO DIG QSO Party FONE so 12.00-17.00+
ne 07.00-11.00
druhá NE DIG QSO Party FONE so 12.00-17.00+
ne 07.00-11.00
druhá SO-NE Commonwealth ( z OK pouze SWL) CW 12.00-12.00
druhá SO-NE QCWA QSO Party SSB 14.00-06.00
druhá NE UBA Spring 80m SSB 06.00-10.00
třetí SO-NE Russian DX Contest MIX 12.00-12.00
třetí SO-NE Bermuda DX Contest MIX 00.00-24.00
třetí PÁ-NE BARTG RTTY Contest RTTY 02.00-02.00
čtvrtá SO-NE CQ WW WPX Contest SSB 00.00-24.00

 
    DUBEN

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO-NE SP DX Contest MIX 15.00-15.00
první SO-NE EA WW RTTY RTTY 16.00-16.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO DIG QSO Party CW so 12.00-17.00+
ne 07.00-11.00
druhá NE DIG QSO Party CW so 12.00-17.00+
ne 07.00-11.00
druhá SO-NE JA DX Internat.HighBands CW 23.00-23.00
druhá SO-NE URE King of Spain MIX 18.00-18.00
druhá SO-NE GRID LOC Contest MIX 12.00-12.00
druhá SO-NE MARAC County Hunt. SSB 00.00-24.00
druhá NE Estonia Open MIX 05.00-09.00
druhá NE UBA Spring 80m CW 06.00-10.00
třetí SO OK CW závod CW 07.00-09.00 LT
třetí SO OM CW preteky CW 07.00-09.00 LT
třetí SO EU Sprint SSB (jarní) SSB 15.00-18.59
třetí SO-NE YU DX Contest MIX 12.00-12.00
čtvrtá SO-NE SP DX RTTY Contest RTTY 00.00-24.00
čtvrtá SO-NE Helvetia Contest MIX 13.00-13.00
poslední SO Hanácký pohár MIX 07.00-08.29 LT

  
    KVĚTEN

vždy 1.5. AGCW QRP CW 13.00-19.00
první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první SO-NE ARI DX Contest MIX+RTTY 20.00-20.00
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE CQ MIR MIX+SSTV 21.00-21.00
druhá SO-NE Alessandro Volta RTTY DX RTTY 12.00-12.00
třetí SO EU Sprint CW (jarní) CW 15.00-18.59
třetí SO-NE Baltic Contest MIX 21.00-02.00
čtvrtá SO-NE CQ WPX CW CW 00.00-24.00


    ČERVEN

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO-NE IARU Reg.1 Field Day (HF) CW 15.00-15.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO Portugal Day SSB 00.00-24.00
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE TOEC WW Grid SSB 12.00-12.00
druhá SO-NE ANARTS WW Contest RTTY 00.00-24.00
druhá SO-NE WW South America Contest CW 00.00-16.00
třetí SO-NE All Asian Contest CW 00.00-24.00
třetí NE AMA Sprint CW 04.00-05.00
čtvrtá SO-NE RSGB 1,8 Summer CW 21.00-01.00

 
    ČERVENEC

vždy 1.7. CANADA Day MIX 00.00-24.00
první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO-NE Venezuelan DX Contest SSB 00.00-24.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE IARU HF World Championship MIX 12.00-12.00
druhá SO-NE SEANET CW 00.00-24.00
třetí SO-NE HK Independence Day MIX 00.00-24.00
čtvrtá SO-NE Russian DX Contest MIX 21.00-09.00
čtvrtá SO-NE Venezuelan DX Contest CW 00.00-24.00
čtvrtá SO-NE RSGB IOTA Contest MIX 12.00-12.00

 
    SRPEN

první SO European HF Championship MIX 12.00-24.00
první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první NE YO DX Contest MIX 00.00-20.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE European DX Cont. (WAEDC) CW 00.00-24.00
třetí SO-NE KCJ CW 12.00-12.00
třetí SO-NE SARTG WW RTTY Contest RTTY so 00.00-06.00+
so 16.00-24.00+
ne 08.00-16.00
třetí SO-NE SEANET MIX + DIGI 12.00-12.00
čtvrtá SO-NE TOEC WW GRID Contest CW 12.00-12.00
poslední SO Preteky k výročí SNP CW 03.00-.05.00


    ZÁŘÍ

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO AGCW Handtastenparty CW 16.00-19.00
první SO-NE All Asia Contest SSB 12.00-12.00
první SO-NE Field Day IARU Reg1 HF SSB 15.00-15.00
první SO-NE LZ DX Contest CW 12.00-12.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE European DX Cont.(WAEDC) SSB 00.00-24.00
třetí SO OK-SSB závod SSB 07.00-09.00 LT
třetí SO OM-SSB preteky SSB 07.00-09.00 LT
třetí SO-NE Scandinavian activity (SAC) CW 15.00-18.00
čtvrtá SO-NE Scandinavian activity (SAC) SSB 15.00-18.00
poslední SO-NE CQ WW DX RTTY Contest RTTY 00.00-24.00


    ŘÍJEN

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO EU Sprint SSB (podzimní) SSB 15.00-18.59
první SO-NE VK/ZL Oceania Contest SSB 10.00-10.00
první SO-NE Concurso Ibero Americano CW 20.00-20.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 23.00-23.00 LT
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO EU Sprint (podzimní) CW 15.00-18.59
druhá SO-NE VK/ZL Oceania Contest CW 10.00-10.00
druhá NE RSGB 21/28 Mhz Contest SSB 07.00-19.00
druhá NE FISTS CW Sprint CW 17.00-21.00
třetí SO Plzeňský pohár MIX 07.00-08.30 LT
třetí SO-NE Worked All Germany (WAG) MIX 15.00-15.00
třetí SO-NE JARTS WW RTTY Contest RTTY 00.00-24.00
třetí NE RSGB 21/28 Mhz CW Contest CW 07.00-19.00
poslední SO-NE CQ WW DX SSB Contest SSB 00.00-24.00


    LISTOPAD

první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO-NE Ukrainian Contest MIX 12.00-12.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první NE HSC Contest CW 09.00-11.00
15.00-17.00
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhý PÁ-NE JA DX Internat. Contest SSB 23.00-23.00
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
druhá SO-NE OK/OM DX Contest CW 12.00-12.00
druhá SO-NE European DX Cont. (WAEDC) RTTY 00.00-24.00
třetí SO-NE RSGB 1,8 Mhz Contest CW 21.00-01.00
poslední SO-NE CQ WW DX CW CW 00.00-24.00


    PROSINEC

 
první PÁ-NE ARRL 160m Contest CW 22.00-16.00
první SO SSB liga SSB 06.00-08.00 LT
první SO-NE TOPS Activity Contest CW 18.00-18.00
první SO-NE EA DX Contest CW 16.00-16.00
první NE KV Provozní aktiv CW 06.00-08.00 LT
první PO Aktivita 160 SSB SSB 21.00-23.00 LT
druhé PO Aktivita 160 CW CW 21.00-23.00 LT
druhá SO-NE ARRL 10m Contest MIX 00.00-24.00
druhá SO OM-Activity CW 06.00-06.59 LT
druhá SO OM-Activity SSB 07.00-07.59 LT
třetí SO OK DX RTTY Contest RTTY 00.00-24.00
čtvrtá NE Canada Winter Contest MIX 00.00-24.00

LT = LOCAL TIME


| DXing | | ZÁVODY | PODMÍNKY | LOGs | SM3CER PAGE |